Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zapisu wystąpienia „Efektywne zarządzanie ostatnią milą w e-commerce” Marcina Susmanka, COO i członka zarządu Alsendo, podczas konferencji E-commerce Trends Summit, która odbyła się 14 września 2023 roku.

Jednym z kluczowych czynników dla branży e‑commerce jest sprawnie działająca logistyka. Szczególne miejsce zajmuje końcowy proces dostawy zwany ostatnią milą. Podczas wystąpienia zaprezentowaliśmy nasze rozwiązania dla biznesu, które ułatwiają procesy wysyłkowe i posprzedażowe. Marcin podał kilka wskazówek jak poprawić efektywność procesów wysyłkowych z zachowaniem najwyższych standardów obsługi oraz z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych.

 

Do 2025 roku organizacje oferujące ujednolicone doświadczenie zakupowe poprzez bezproblemowe przenoszenie klientów przez różne ścieżki, odnotują co najmniej 20% wzrost całkowitych przychodów” – wspominał Marcin.

 

Nasz ekspert przedstawił również propozycje ułatwienia zarządzania procesami wysyłkowymi w różnych kanałach sprzedaży oferowane przez Innoship, a także sposoby jak budować pozytywne relacje z klientami końcowymi, poprawić efektywność w procesie zwrotów, a w efekcie zwiększyć satysfakcję kupujących oraz samą sprzedaż w e‑sklepie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w konferencji – przed ekranami komputerów udało się zgromadzić aż 734 uczestników! Oglądający ocenili wystąpienie jako merytoryczne i inspirujące.