Dołącz do nas

poszukujemy utalentowanych osób

Dlaczego warto z nami pracować

W Alsendo Group stawiamy na nieustający rozwój naszych zespołów i naszych usług. Jesteśmy ekspertem rozwiązań technologicznych w zakresie procesów wysyłkowych działającym na rynku europejskim. Jeżeli więc ważny jest dla Ciebie rozwój i doskonalenie swoich kompetencji, brak rutyny i powtarzalności w pracy, chcesz tworzyć unikalne na skalę światową rozwiązania, z których codziennie będą korzystać tysiące osób zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami.

Ważny jest dla nas rozwój

Dlatego cały czas poszerzamy obszar naszej działalności również na rynki zagraniczne.

Zatrudniamy ponad 150 osób

Tworzymy zgrany zespół ludzi pełnych pasji do nowoczesnych technologii.

Istniejemy od 2009 r.

Jesteśmy stabilnym pracodawcą na dynamicznie rozwijającym się rynku.

ponad 300 tys klientów

Posiadamy lojalną bazę Klientów korzystających z naszych usług.

3 lokalizacje

Nasze główne biuro mieści się w Warszawie, ale posiadamy też oddziały we Wrocławiu oraz Stalowej Woli.

5 mln przesyłek

W każdym miesiącu nasi Klienci wysyłają średnio 5 mln przesyłek korzystając z naszych technologii.

Świetny zespół
i pierwszorzędna atmosfera pracy

Elastyczne godziny pracy
to Ty decydujesz kiedy siadasz do komputera

Praca hybrydowa
możesz łaczyć pracę z biura z pracą zdalną

Prywatna opieka medyczna
zadbamy do Twoje zdrowie i zdrowie Twoich bliskich

Karta MultiSport
Twoja forma fizyczna jest dla nas ważna

Ubezpieczenie
na życie

Integracja na całego
Wyjeżdżamy, aby dobrze się razem bawić

Szkolenia
Stawiamy na Twój rozwój

Testimoniale pracowników

Bartosz Graczyk

CTO

Do zespołu dołączyłem w 2017 roku, a w 2019 roku zostałem szefem działu IT.
W moim miejscu pracy cenię przede wszystkim kontakt z ciekawymi i pełnymi pasji osobami. Dużą frajdę sprawia mi także rozwijanie systemów, z których korzystają setki tysięcy Klientów dziennie. Możliwość rozwijania rozwiązań technologicznych dla naprawdę dużych platform internetowych to kolejna zaleta pracy w firmie technologicznej. Mam okazję tworzyć innowacyjne rozwiązania dla rynku B2B, współpracować z największymi marketplace’ami oraz przewoźnikami w kraju i za granicą. Niski poziom rotacji pracowników, zwłaszcza w naszym dziale IT związany jest z realizacją ciekawych i ambitnych projektów w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Kamil Krzos

Enterprise Product Manager 

Przygodę w firmie zacząłem w 2013 roku zaczynając od najniższego szczebla specjalisty ds. sprzedaży, potem zostałem starszym specjalistą, zastępcą kierownika, a potem kierownikiem. Obecnie awansowałem na stanowisko Product Managera w Dziale Enterprise, czyli mam przyjemność pracować z największymi  i najbardziej wymagającymi Klientami w spółce. Bardzo cenię sobie moje miejsce pracy za możliwość rozwoju i samodzielność. Praca w Alsendo to dla mnie potężny zastrzyk wiedzy i doświadczenia, ale także dostałem możliwość obycia się ze światem e-commerce, z nowatorskimi technologiami i nowoczesnymi rozwiązaniami logistycznymi. Czuję się spełniony zawodowo. Z czego jestem najbardziej dumny? Z oddziału firmy w Stalowej Woli, który miałem zaszczyt i przyjemność zbudować od podstaw. Firma jest miejscem doskonałym do rozpoczęcia przygody ze sprzedażą. Ogromną zaletą jest niezależność w wykonywaniu obowiązków i autorski CRM do zarządzania sprzedażą. Pracownicy posiadają realny wpływ na rozwój naszych usług oraz wdrażanie tych zupełnie nowych. Uważam, że nie bez znaczenia jest też współpraca z dużymi, rozpoznawalnymi markami na rynku e-commerce.

Anna Stanicka

Dyrektor Centrum Wsparcia Klienta

Do firmy dołączyłam w 2016 roku i od samego początku zajmowałam się obsługą klienta. Obecnie pracuję na stanowisku Dyrektora Centrum  Wsparcia Klienta. W swojej pracy bardzo cenię sobie możliwość nieustannego rozwoju. Zauważyłam, że na przestrzeni kilku ostatnich lat bardzo rozwinęłam swoje kompetencje zawodowe, ale także jak dynamicznie rozwinął się mój zespół i cała firma! Ogromną zaletą w mojej pracy jest brak monotonii – wciąż pracujemy nad udoskonalaniem procesów wewnętrznych, narzędzi pracowniczych i tych służących do coraz lepszej obsługi Klienta. W Apaczka.pl wysoki poziom obsługi naszych Klientów to priorytet, dlatego w ciągu ostatnich 6 lat zespół podwoił liczbę pracowników. Każdy nowy pracownik, który przychodzi do naszego działu, może liczyć na pełne wsparcie przy wdrożeniu, świetnie skomunikowany ze sobą zespół i przyjazne środowisko pracy, liczne szkolenia oraz indywidualnego opiekuna, który będzie go wspierać w rozwoju kariery. Dodatkowo nasi pracownicy korzystają z atrakcyjnych benefitów i systemu motywacyjnego. Czego oczekujemy w zamian? Zaangażowania, obowiązkowości, chęci rozwoju i empatii, która jest niezbędna w pracy z Klientem.

Oferty pracy

kliknij i sprawdź nasze aktualne ogłoszenia!

h

Marketing Manager (CEE)

h

Prawnik Wewnętrzny

h

Specjalista Help Desk

Etapy rekrutacji

Dbamy o to, żeby rekrutacja była przyjazna, sprawna, a co najważniejsze – efektywna.

01.
Aplikuj na wybraną ofertę pracy
Analizujemy wszystkie otrzymane aplikacje. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.
02.
Rozmowa kwalifikacyjna
Chcemy poznać Cię bliżej, porozmawiać o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach.  Rozmowę przeprowadzamy on-line lub osobiście. W spotkaniu weźmie udział HR Manager oraz przyszły szef. W zależności od stanowiska na jakie aplikujesz rozmów tych może być więcej.
03.
Decyzja
Na tym etapie przedstawimy Ci szczegółową ofertę współpracy. Teraz decyzja jest jest po Twojej stronie.
04.
Witaj w zespole
Cieszymy się, że jesteś z nami! Czekają na Ciebie nowe wyzwania.         

Zainteresowany?

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!